Peigmees kalanahast mansetinööpidega

jõeforell kalanahast mansetinööbid kalanahk käsitöö käsitöö mansetinööbid mansetinööbid

29. juuni oli eelmise aasta ja minu senise elu kõige tähtsam päev - pulmapäev. Ja kuidas teisitigi saingi abielluda, kui mitte kandes enda tehtud kalanahast mansetinööpe.

Kui tavaliselt kasutan mansetinööpide valmistamiseks oma sõprade püütud kalada nahka, siis isiklike nööpide tegemiseks kasutasin ikka enda püütud jõeforelli. Just suve alguses olingi püüdnud ühe korraliku kala, millest sai väga maitsev õhtusöök. Kalanahk jäi aga alles ja miks mitte sellest midagi kaunist luua.

Mansetinööpide valmistamine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jõeforelli nahk on väga mitmekülgsete värvitoonidega. Tänu sellele saab seda sobitada kõikvõimalike särkide ja ülikondadega.

Ülikond oli mul ostetud. See polnud tavapärane must või sinine, vaid hoopis roostene-oranž. Küll aga on jõeforellil ka need toonid esindatud ning sobiva paari nööpide leidmisega polnud probleemi.

Kalanahk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Meie juurde on sattunud palju peigmehi, kes on otsinud midagi erilist, mida pulmapäeval kanda. Oleme teinud isegi ühe paari kullast mansetinööpe, mille sisse paigutasime ilusa kalanaha. Samuti valmistame tooteid ka teistest kaladest. Miks mitte sellisel kujul oma trofeekala säilitada?

Nüüd aga oli kätte jõudnud minu enda tähtis päev, kus sain uhkusega kanda enda valmistatud mansetinööpe. Ka fotograaf pani seda tähele. Pidu meeleolukas, mansetinööbid ei läinud kaduma ja kindlasti kannan neid ka mõnel järgmisel pidulikul sündmusel.

Kalanahast mansetinööbid 

Kui ka Sina soovid endale jõeforelli nahast mansetinööpe, siis tasub külastada meie e-poodi. Kui Sul on aga mõni erisoov, siis võib meiega ühendust võtta ja suure tõenäosusega leiame lahenduse.

Õnne nii kalavetel kui altari ees!


Newer Post